SEKTÖRLER

Plastik Sanayi

Kaskaş olarak bu sektördeki görevimiz plastiğin şekil aldığı üretim hatlarında bulunan bütün makine yedek parçaların, silindirlerin imalatı, sert krom kaplaması ve Süper Finish işçiliğinin istenilen yüksek kalitelerde yapılmasıdır.
NE İŞ YAPIYORUZ

Plastik Sanayi

Isı ve basınç etkisiyle biçim verilen, organik veya sentetik maddeye plastik denir. Plastik, karbonun ( C ), hidrojen ( H ), oksijen ( O ), azot ( N ) ve diğer organik yada inorganik elementler ile oluşan Monomer adı verilen, basit yapıdaki moleküllü gruplardaki bağın koparılarak, polimer adı verilen uzun ve zincirli bir yapıya dönüşmesi ile elde edilen malzemelere verilen isimdir.
Plastik ürünlerinin üretildiği birkaç metot vardır; Bunlar, akıtma ile dökme ( kalıba dökme ) ekstrizyonlu kalıba dökme, üflemeler kalıba dökme, sıkıştırmalı kalıba dökme ve vakum termo, şekil vermedir.
Plastik başta ambalaj, otomotiv, beyaz eşya vs. sektörlerdeki mamul üretimlerinde doğrudan katkı sağlamaktadır.
Kaskaş olarak bu sektördeki görevimiz plastiğin şekil aldığı üretim hatlarında bulunan bütün makine yedek parçaların, silindirlerin imalatı, sert krom kaplaması ve Süper Finish işçiliğinin istenilen
yüksek kalitelerde yapılmasıdır.
Ayrıca çalışan hatlarda revizyona uğramış silindir ve makine parçalarını revize edilip üretim hattına geri kazandırılmasıdır.

Kaskaş makine yedek parçaların, silindirlerin imalatı, sert krom kaplamasını ve Süper Finish işçiliğinin istenilen yüksek kalitelerde üretilmesini sağlar.

KASKAŞ TANITIM FİLMİ

TIKLA
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIĞI KEŞFEDİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Müşteri temsilcilerimiz ile ücretsiz danışmanlık hizmetimizi keşfedin!
32 yıldır kaliteli hizmet ve yüksek verimlilik için çalışıyoruz.